Dodatki do wystroju wnętrz w wybranym stylu — czym się charakteryzują? 

Ocena
0.00

Urządzanie wnętrza domu może być fascynujące, ale też trochę męczące. Jeśli chcesz, aby wszystko ze sobą pasowało, to musisz poświęcić na przemyślenie wystroju więcej czasu. Przede wszystkim zadbaj o dodatki. Potrafią nadać wnętrzu przytulność, harmonię i piękno, dzięki czemu Twój dom będzie oazą spokoju i komfortu przebywania w nim. Jeśli masz swój styl, jego dodatki jak najbardziej muszą się znaleźć w aranżacji. Warto też dołożyć kilka uniwersalnych dekoracji!

Wybór dodatków do domu w stylu skandynawskim 

Styl skandynawski, jak sama nazwa mówi, ma wiele wspólnego z estetyką fińską, duńską, jak również szwedzką. Jest niesłychanie popularny ze względu na swoją elastyczność i dużą dostępność przedmiotów w konkurencyjnych cenach. Produkty w stylu skandynawskim da się nabyć dosłownie wszędzie – w sklepach sieciowych, na targach czy nawet na strychu u babci. Aranżując dom w stylu skandynawskim, należałoby zainwestować w porządne i ciekawie prezentujące się lampy. Światło we wnętrzu tego typu odgrywa niesłychanie ważną rolę. Lampa jednak nie powinna być ciężka, a także wykonana z naturalnych materiałów.

Następnym dodatkiem, który kapitalnie wpasowuje się w klimat skandynawski to ramki na zdjęcia w minimalistycznej formie. Można w nich umiejscowić nie tylko rodzinne zdjęcia, ale dodatkowo ciekawe grafiki bądź plakaty.

Wybór dodatków do domu w stylu glamour

Glamour to w szczególności połysk i elegancja. Z reguły ten styl kojarzy się z luksusem, dlatego przy wyborze elementów dekoracji należałoby postawić na dodatki cechujące się wysoką jakością. Fundamentalnymi barwami w tym przypadku są biel oraz czerń, jednakże często oprócz tego, dodaje się również jeszcze jeden wyraźniejszy akcent kolorystyczny. Jak uprzednio nadmieniliśmy, w tym przypadku ważny jest przede wszystkim blask, stąd powinniśmy postawić na jaskrawe oświetlenie. Kapitalnym wyborem będą lampy w stylu glamour z błyszczącymi dodatkami oraz kryształkami, które kapitalnie podkreślają światło. Poza tym nie można zapominać o sporych lustrach w oryginalnych ramach, które nie tylko optycznie uwydatnią przestrzeń, ale również wprowadzają do niej jeszcze więcej światła.

Wybór dodatków do domu w stylu marynistycznym 

Morze jest najczęściej wybieranym kierunkiem we wakacje przez turystów. Jeśli chcesz na dłużej zatrzymać urok morza, wspaniałych statków czy zachodzącego słońca, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Możesz urządzić swoje mieszkanie w taki sposób, który odzwierciedla morze. Podstawowymi kolorami są biele, beże, granaty i błękit. W wystroju dozwolone są motywy gwiazd, pasów, kotwic, a także statki, mewy oraz marynarze.

Kategoria: Dom i ogród
Data dodania:
Oceń Artykuł
Tagi
Komentarze
0

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz
Artykuły z tej kategorii
Urządzanie wnętrza domu może być fascynujące, ale też trochę męczące. Jeśli chcesz, aby wszystko ze sobą pasowało, to musisz poświęcić na przemyślenie wystroju więcej czasu. Przede wszystkim zadbaj o dodatki. Potrafią nadać wnętrzu przytulność, harmonię i piękno, dzięki czemu Twój dom będzie oazą spokoju i komfortu przebywania w nim. Jeśli masz swój styl, jego dodatki jak najbardziej muszą się znaleźć w aranżacji. Warto też dołożyć kilka uniwersalnych dekoracji!Wybór dodatków do domu w stylu skandynawskim Styl skandynawski, jak sama nazwa mówi, ma wiele wspólnego z estetyką fińską, duńską, jak również szwedzką. Jest niesłychanie popularny ze względu na swoją elastyczność i dużą dostępność przedmiotów w konkurencyjnych cenach. Produkty w stylu skandynawskim da się nabyć dosłownie wszędzie – w sklepach sieciowych, na targach czy nawet na strychu u babci. Aranżując dom w stylu skandynawskim, należałoby zainwestow...